Seventh Generation | Pozyskiwanie eko produktów

Pozyskiwanie produktów

Udostępnij

AddThis is disabled because of cookie consent

Odpowiedzialne pozyskiwanie surowców oznacza, że wymagamy od wszystkich dostawców i producentów odpowiedzialności i zachowywania tych samych wysokich standardów, którymi kierujemy się sami w Seventh Generation.

W Seventh Generation wiemy, że aby tworzyć produkty przyjazne środowisku, musimy zarówno wymagać przejrzystości składników, jak i ją zapewniać. Walka o etyczną konsumpcję zaczyna się u źródła. Współpracujemy wyłącznie z producentami, którzy podzielają nasze podstawowe wartości, jak również nasze zaangażowanie w redukcję śladu węglowego w procesie pozyskiwania surowców i produkcji. Wierzymy w siłę etycznej konsumpcji i wiemy, że odpowiedzialne pozyskiwanie surowców jest najlepszym sposobem, w jaki możemy ją wspierać.

SŁOWNICZEK POJĘĆ

Od zaopatrzenia w składniki, korzyści dla pracowników, działań i poparcia kierujemy się zasadą odpowiedzialnego pozyskiwania, ustanawiając wysoki standard dla wszystkich aspektów naszej działalności.

Nasz kodeks postępowania dostawców zapewnia, że ​​nasi dostawcy zarządzają swoimi przedsiębiorstwami i traktują swoich pracowników w sposób odpowiedzialny, etyczny i uczciwy.

Wszyscy ludzie zasługują na szacunek i dzielą te same podstawowe prawa człowieka. Szanujemy tę prawdę we wszystkich aspektach biznesu i nie robimy wyjątków.

Zasada ostrożności odgrywa kluczową rolę w odpowiedzialnym pozyskiwaniu.  Oznacza to, że jeśli nie wiemy, w jaki sposób dany aspekt cyklu życia naszego produktu wpłynie na środowisko, znajdujemy inne rozwiązanie zgodne z naszą zasadą traktowania z szacunkiem planety, którą wspólnie dzielimy.

Od samego początku jesteśmy dumni z naszej uczciwości w tym, co mówimy, odpowiedzialności za to, w jaki sposób działamy, i radykalnej przejrzystości w sposobie prowadzenia działalności.

Nasi certyfikowani partnerzy

Odkryj Seventh Generation

0 product(s)

Brak artykułów na ten temat