Seventh Generation | Nasi naukowcy

The Seventh Generation Mission

Udostępnij

AddThis is disabled because of cookie consent

Poznaj naszych naukowców

Są zaangażowani w odkrywanie inteligentnych rozwiązań dla domu i rodziny wykorzystujących składniki pochodzenia roślinnego, które chronią i pielęgnują. Zarówno z myślą o swoich dzieciach, jak i o Twoich!

Kay G.

Gdy tylko zostałam rodzicem, obiecałam sobie, że jeśli będę musiała codziennie zostawiać moje dzieci, aby iść do pracy, zrobię to tylko w imię możliwości stworzenia zdrowszego i bezpieczniejszego świata. Co ważniejsze, chciałam pokazać następnemu pokoleniu w mojej rodzinie, że można być kobietą-naukowcem, kochać swoją pracę, a w efekcie być dumnym z życia, jakie się prowadzi.

Pracuję w Seventh Generation, ponieważ na co dzień żyję zgodnie z wartościami, które przyświecają również naszej firmie, a dzięki mojej pracy nad testowaniem autentyczności produktu firma może być pewna, że dotrzymuje swojej obietnicy. Wyzwania związane z moją pracą popychają mnie naprzód, wsparcie moich współpracowników daje mi motywację do dalszego działania, a moja miłość do naszych produktów sprawia, że ​​koncentruję się na przyszłości i możliwościach, które pozwalają mi zmieniać dobre na lepsze.

STARSZY ANALITYK PRODUKTU

Magister inżynier w zakresie chemii fizycznej, licencjat z biochemii

Shannon L.

Jestem urodzoną badaczką, więc zawsze ciekawi mnie, jak działają rzeczy i jak ludzie wchodzą w interakcje z otaczającym ich światem. Prowadzę badania od ponad piętnastu lat, a od jedenastu jestem również pracującą mamą. Pasja, z jaką dba się tutaj o przyszłość naszych dzieci i o zdrowie ludzkie, w połączeniu z niesamowitą kreatywnością chemików z Seventh Generation, jest inspirująca i nie ma sobie równych w branży. Cieszę się, że mogę wnieść swój mały wkład w pracę, którą wykonujemy.

Jako mama cenię sobie czas spędzany z moimi dziećmi, a ludzie i kultura pracy w Seventh Generation wynagradzają mi rozłąkę z nimi, ponieważ dzięki temu, co robimy, pozostawiamy ten świat trochę lepszym, niż go zastaliśmy.

NAUKOWIEC, DZIAŁALNOŚĆ BADAWCZA DOTYCZĄCA KONSUMENTÓW

Licencjat z botaniki

Jean H.

Dla mnie praca w Seventh Generation jest strzałem w dziesiątkę. Pracuję dla firmy, której wartości pokrywają się z moimi, a moje kreatywne myślenie pozwala mi dostarczać rozwiązania odpowiadające na potrzeby konsumentów. Za każdym razem, gdy wprowadzamy nowy produkt, bierzemy pod lupę wszystkie aspekty – pochodzenie składników, materiały opakowaniowe, informacje dotyczące ostatniego cyklu życia i skuteczność.

Kiedy wychodzę z biura po pracy, aby wrócić do domu, do moich dwóch synków, mam poczucie, że w pracy robię coś dobrego – dla mnie, dla nich, dla społeczności bliższej i dalszej oraz dla środowiska.

INŻYNIER OPAKOWAŃ

Inżynier – Projektowanie multimedialne

Jerica Y.

Jako dziecko uwielbiałam bawić się pudełkami, a jako osoba dorosła nadal to uwielbiam, ponieważ dla inżyniera opakowań świat praktycznie kręci się wokół pudełek. Nieczęsto można znaleźć miejsce pracy, w którym forteca z kartonowych pudełek ułożonych na biurku jest mile widziana. (No dobrze, może nie do końca mile widziana, ale dozwolona). Bycie częścią tej społeczności i zanurzenie się w mojej roli inżyniera ds. opakowań jest transformującym doświadczeniem.

Kilka lat temu, gdyby ktoś mi powiedział, że będę przekopywać śmieci w ramach zadań służbowych, a w dodatku będę robić to z prawdziwą przyjemnością, nigdy bym w to nie uwierzyła. Myślę, że ​​moja praca daje mi tyle przyjemności i satysfakcji, ponieważ z każdym z naszych opakowań wiążą się niesamowite historie, które zaczynają się ode mnie.

INŻYNIER OPAKOWAŃ

Inżynier - Badanie i rozwój opakowań

Jen M.

Dorastając, mój brat i ja stworzyliśmy w piwnicy laboratorium chemiczne po tym, jak nasz tata objął stanowisko profesora chemii. Udawanie szalonych naukowców zaszczepiło w nas obojgu pasję na całe życie. Później na studiach zacząłem podróżować z plecakiem i zakochałam się w górach oraz w spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Wycieczki piesze na zachód i dwa lata spędzone jako przewodnik na szlaku obudziły we mnie potrzebę dbania o środowisko.

W Seventh Generation znalazłam pracę, która idealne łączy te dwa zainteresowania. Potrafię wykorzystać moją wiedzę z zakresu chemii do tworzenia produktów, w których bierze się pod uwagę nie tylko zysk. Tworząc nowe produkty, mamy na uwadze ochronę zdrowia – nie tylko naszego, ale również naszej planety.

PRACOWNIK NAUKOWY DS. BADAŃ CHEMICZNYCH

Tytuł licencjata – Nauka o środowisku