Seventh Generation | Nasze opakowania ekologiczne

Odpowiedzialność za produkt

i przyjazne dla środowiska opakowanie

Udostępnij

AddThis is disabled because of cookie consent

Nasze zrównoważone opakowania słyną nie tylko z dobrej zawartości – ale również z tego, że same są dobre.

Opakowanie jest dla nas czymś więcej niż tylko pojemnikiem. Jesteśmy liderami w branży pod względem wykorzystywania plastiku pochodzącego w 100% z recyklingu po konsumpcji, a nasze zrównoważone opakowania uosabiają naszą misję i troskę o zdrowie obecnych i następnych siedmiu pokoleń.

Wierzymy w przestrzeganie polityki ponownego użycia i recyklingu w odniesieniu do materiałów opakowaniowych.  W każdej podejmowanej przez nas decyzji dotyczącej opakowań uwzględniamy wpływ na zdrowie, bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój ludzi i naszej planety, tworząc w ten sposób opakowania najbardziej przyjazne dla środowiska.

Słowniczek pojęć

Dokładamy wszelkich starań, aby pakować nasze produkty w plastik pochodzący z recyklingu po konsumpcji. W końcu generowanie mniejszej ilości odpadów to nie tylko dobry biznes – to również sensowne rozwiązanie.

Do produkcji naszych opakowań wykorzystujemy materiały pochodzące z recyklingu i staramy się, aby większość z nich również nadawała się do recyklingu.

Stawiamy sobie za cel, aby plastik użyty do produkcji naszych opakowań mógł być ponownie wykorzystany – dlatego staramy się produkować opakowania nadające się do recyklingu.

Recykling powinien być prosty. Na wszystkich naszych opakowaniach nadających się do recyklingu umieszczamy oznakowanie podpowiadające, w jaki sposób należy je utylizować – aby mieć pewność, że trafią we właściwe miejsce i zostaną powtórnie przetworzone.

Masz prawo wiedzieć, co znajduje się w produktach, które kupujesz i których używasz w domu. Dlatego drukujemy nasze składniki na etykiecie – czyli dokładnie tam, gdzie powinny się znaleźć.

Nasi certyfikowani partnerzy

Działanie i rozwój

0 product(s)

Otwartość

Read more »