Seventh Generation | Nasze opakowania ekologiczne

PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA OPAKOWANIA

Udostępnij

AddThis is disabled because of cookie consent

Nasze zrównoważone opakowania nie tylko zawierają dobrej jakości produkt, same też są dobre.

Opakowanie jest dla nas czymś więcej niż tylko pojemnikiem. Jesteśmy liderami w branży pod względem wykorzystywania plastiku pochodzącego w 100% z recyklingu, a nasze zrównoważone opakowania uosabiają naszą misję. Także w opakowaniach troszczymy się o zdrowie obecnych i następnych siedmiu pokoleń.

Wierzymy w przestrzeganie polityki recyklingu w odniesieniu do materiałów opakowaniowych. W każdej podejmowanej przez nas decyzji dotyczącej opakowań bierzemy pod uwagę wpływ tej decyzji na zdrowie, bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój, tworząc w ten sposób opakowania możliwie najbardziej przyjazne dla środowiska.

Słowniczek pojęć

Dokładamy wszelkich starań, aby pakować nasze produkty w plastik pochodzący z recyklingu po konsumpcji. W końcu generowanie mniejszej ilości odpadów to nie tylko dobry biznes – to również sensowne rozwiązanie.

Do produkcji naszych opakowań wykorzystujemy materiały pochodzące z recyklingu i staramy się, aby większość z nich również nadawała się do recyklingu.

Stawiamy sobie za cel, aby plastik użyty do produkcji naszych opakowań mógł być ponownie wykorzystany – dlatego staramy się produkować opakowania nadające się do recyklingu.

Recykling powinien być prosty. Na wszystkich naszych opakowaniach nadających się do recyklingu umieszczamy oznakowanie podpowiadające, w jaki sposób należy je utylizować – aby mieć pewność, że trafią we właściwe miejsce i zostaną powtórnie przetworzone.

Masz prawo wiedzieć, co znajduje się w produktach, które kupujesz i których używasz w domu. Dlatego drukujemy nasze składniki na etykiecie – czyli dokładnie tam, gdzie powinny się znaleźć.

Nasi certyfikowani partnerzy

Działanie i rozwój

0 product(s)

Otwartość

Read more »