Seventh Generation | Nasze produkty | Eko Produkty

Nauka o produktach:

produkty przyjazne środowisku

header 2

Udostępnij

AddThis is disabled because of cookie consent

Przez ostatnie 25 lat wiele się nauczyliśmy, a naszymi najlepszymi nauczycielami były rośliny.

Wiemy, że przyjazne dla środowiska produkty pochodzenia roślinnego mogą zapewnić skuteczność, której szukasz, a produkty zaprojektowane z odnawialnych składników bazujących na roślinach są bardziej zrównoważoną opcją niż składniki pozyskiwane z ropy naftowej. Inspirują nas naturalne rozwiązania w zakresie czyszczenia – stosujemy je, aby stworzyć produkty najbardziej przyjazne środowisku, które nie będą szkodliwe dla Ciebie ani dla planety. Zaangażowanie, z jakim ujawniamy informacje na temat składników, oznacza, że możesz przekonać się na własne oczy, co dokładnie kupujesz, wybierając nasze produkty i zabierając je do domu!

Słowniczek pojęć

Nasze przyjazne dla środowiska produkty wytwarzamy stosując zasadę ostrożności: jeśli podejrzewamy, że jakiś składnik może stanowić zagrożenie dla ludzi lub planety, szukamy lepszej opcji. Kierujemy się zasadą pełnego ujawniania informacji na temat składników, dlatego ich lista znajduje się na naszych opakowaniach i każdy może przekonać się sam.

Nasze płyny do prania wykorzystują moc odnawialnych roślinnych składników, aby zapewnić nieskazitelną czystość, z którą poczujesz się świetnie.

Koncentracja na zrównoważonej chemii to coś więcej niż tylko innowacja. To globalny ruch na rzecz wytwarzania produktów przy wykorzystaniu mniejszej ilości niebezpiecznych materiałów –  albo po prostu mniejszej ilości materiałów – i bardziej zbliżonych do naturalnych rozwiązań w zakresie czyszczenia.

Testujemy nasze produkty, aby upewnić się, że spełniają nie tylko nasze standardy, ale również Twoje. Dlatego, stosując je w swoim domu, masz pewność, że spiszą się na medal.

Nasi certyfikowani partnerzy

Działanie i rozwój

Hidden H2

0 product(s)

Otwartość

Read more »