Seventh Generation | Kampania na rzecz czystej energii

klimat

Łącząc siły, możemy działać na rzecz zrównoważonego stylu życia i stać się inspiratorami konsumenckiej rewolucji, której założeniem jest walka o zdrowie kolejnych siedmiu pokoleń.

Udostępnij

AddThis is disabled because of cookie consent

Nie musimy czekać. Rozwiązania z zakresu energii odnawialnej są już dostępne i osiągalne.

Wszyscy zasługujemy na czyste powietrze i zdrowy styl życia. Całkowite przestawienie się na źródła energii odnawialnej może zmniejszyć negatywne skutki, jakie zmiany klimatyczne i spalanie paliw kopalnych wywierają na zdrowie. W Stanach Zjednoczonych zarówno grupy inspiratorów, jak i pojedyncze osoby łączą siły, apelując o dostęp do czystej i w 100% odnawialnej energii w miastach w ramach kampanii Ready for 100 prowadzonej przez Sierra Club. W Seventh Generation również zabieramy głos w apelu o w 100% czystą energię i zdrowszą planetę  z korzyścią dla wszystkich.

Odcinek 1: Lisa Hoyos

Walka o zdrowie naszych dzieci to coś, co łączy wszystkich rodziców. Lisa Hoyos, matka dwóch chłopców, jest dyrektorem w Sierra Club's Climate Parents i robi wszystko, co w jej mocy, aby walczyć o lepszą przyszłość dla swoich dzieci. Celem Climate Parents jest ochrona dzieci i ich przyszłości przed skutkami zmian klimatycznych poprzez promocję rozwiązań wykorzystujących w 100% odnawialną energię. Dołącz do Lisy w walce o przyszłość czystej energii dla wszystkich. Przygotuj swoje miasto na #Readyfor100.

Odcinek 2: iMatter Youth walczy o energię odnawialną w miastach

Młodzi ludzie rozumieją, że spalanie paliw kopalnych i zmiany klimatyczne wpływają na nasze zdrowie. iMatter Youth i zespół ds. kampanii Ready for 100 prowadzonych przez organizację Sierra Club łączą siły w walce o rozwiązanie tego problemu między innym poprzez przekonywanie miast do przejścia na czystą i całkowicie odnawialną energię dla dobra wszystkich. iMatter Youth i ponad 85 miast w Stanach Zjednoczonych wspiera przyszłość czystej energii.

Odcinek 3: Kampanie Haven Coleman na rzecz czystej energii.

Haven Coleman, pomimo tego, że ma dopiero 12 lat, aktywnie angażuje się w walkę o czystą energię. Haven odgrywa kluczową rolę, działając na rzecz zapobiegania zmianie klimatu i redukcji zużycia paliw kopalnych w rodzinnym Kolorado. Jako część kampanii Ready for 100 prowadzonej przez Sierra Club i dzięki wysiłkom zaangażowanych osób takich jak Haven, udało się ostatnio pozyskać Denver, które zadeklarowało całkowite przejście na energię odnawialną do 2030 roku. Jako firma patrząca w przyszłość i dbająca o zdrowie kolejnych siedmiu pokoleń oraz pokoleń, które przyjdą po nich, Seventh Generation z dumą wspiera prowadzoną przez Sierra Club kampanię Ready for 100, zapraszając do współpracy miasta, które chciałyby zadeklarować przejście na całkowicie odnawialną energię dla dobra wszystkich. Dołącz do Haven i ponad 75 miast w Ameryce we wspieraniu przyszłości czystej energii.

Odcinek 4: Climate Justice League

Emily Her i Climate Justice League w Boise, w stanie Idaho walczą o czystą energię. Emily wraz z koleżankami i kolegami z klasy odgrywają wiodącą rolę w walce ze zmianami klimatycznymi i zmniejszeniem wykorzystania paliw kopalnych w Boise, mobilizując rówieśników i wywierając naciski na miasto, aby do 2030 roku przeszło całkowicie na energię odnawialną. Jako firma patrząca w przyszłość i dbająca o zdrowie kolejnych siedmiu pokoleń oraz tych, które przyjdą po nich, Seventh Generation z dumą wspiera prowadzoną przez Sierra Club kampanię Ready for 100, zapraszając do współpracy miasta, które chciałyby zadeklarować przejście na całkowicie odnawialną energię dla dobra wszystkich. Dołącz do Climate Justice League i ponad 75 miast w Ameryce we wspieraniu przyszłości czystej energii.

Odcinek 5: Wielebny Burton

Jako firma patrząca w przyszłość i dbająca o zdrowie kolejnych siedmiu pokoleń oraz tych, które przyjdą po nich, z dumą wspieramy prowadzoną przez Sierra Club kampanię Ready for 100, zapraszając do współpracy miasta, które chciałyby zadeklarować przejście na całkowicie odnawialną energię dla dobra wszystkich. Dołącz do Wielebnego Burtona, jego miasta St. Louis w stanie Missouri i ponad 75 miast w Ameryce we wspieraniu przyszłości czystej energii.

Efekty zmian klimatycznych na zdrowie sa już odczuwalne

Dlatego, miasta ze wszystkich stanów, deklarują że przejdą na 100% odnawialną energię dla zdrowia swoich dzieci i dla dobra planety. Ta zmiana już teraz może mieć pozytywny wpływ, a co dopiero na kolejne siedem generacji.

Sierra Club Logo

Sierra Club już od ponad 100 lat walczy o to żeby dbać o ekologie. Teraz, z kampanią "Gotowi na 100" (Ready for 100), inspirują miasta w całym kraju aby te przeszły na czystą odnawialną energię.

Read more »
The Solutions Project Logo

Solutions Project, chce przyspieszyć przejście na w 100% odniawialną energie, tak aby ta energia była dostępna rzeczywiście dla wszystkich. Używaja do tego swojego kreatywnego sposobu komunikacji oraz budują partnerstwa łączące najtęższe głowy ze światów biznesu, nauki i technologii.

Read more »
sierra club ready for 100 logo

Kampania 1000 miast, skupia się na zdrowiu w miastach i wyróżnia przywódzców, którzy mają pozytywny wpływ na dobrostan naszych miast.

Read more »
350.org logo

Organizacja 350.org, chce zmniejszyć siłę jako posiadają firmy z branży petrochemicznej i przekazać tą władzę ludziom, którzy dążą do tego żebyśmy wszyscmy mieli w 100% czystą energie.

Read more »

Działanie i rozwój

0 product(s)

Brak artykułów na ten temat